Vermont Huis van Afgevaardigden -
Vermont House of Representatives

Van Wikipedia, de gratis encyclopedie
Algemene Vergadering van Vermont
Wapen of logo
Type
Type
Termijnlimieten
Geen
Geschiedenis
Nieuwe sessie gestart
6 januari 2021
Leiderschap
Jill Krowinski ( D )
sinds 6 januari 2021
Meerderheidsleider
Emily Long ( D )
sinds 6 januari 2021
Republikeinse leider
Patricia McCoy ( R )
sinds 8 januari 2019
Progressieve leider
Selene Colburn ( P )
sinds 6 januari 2021
Structuur
Stoelen 150
Vermont Huis van Afgevaardigden.svg
politieke groepen
Meerderheid (104)
  •  
     democratisch (92)
  •  
     Progressief (7)
  •  
     Zelfstandig (5)

Minderheid (46)

Duur van de termijn
2 jaar
Autoriteit Sectie 7, Wetgevende Afdeling, Grondwet van Vermont
Salaris $ 636/week + dagvergoeding
verkiezingen
laatste verkiezing
3 november 2020
(150 zitplaatsen)
volgende verkiezingen
8 november 2022
(150 zitplaatsen)
herindeling Wetgevende controle
Ontmoetingsplek
Vermont State House Representatives Hall.jpg
State House Chamber,
Vermont State House
Montpelier, Vermont , VS

De Vermont Huis van Afgevaardigden is de Tweede Kamer van de Algemene Vergadering van Vermont , de wetgever staat van de Amerikaanse staat van Vermont . Het Huis bestaat uit 150 leden en elk lid vertegenwoordigt ongeveer 4.100 burgers. Vertegenwoordigers worden gekozen voor een termijn van twee jaar zonder termijnlimieten .

Vermont had tot 1836 een eenkamerstelsel . Het voegde een senaat toe bij grondwetswijziging. Het Huis komt bijeen in de Vertegenwoordigerszaal in het Vermont State House in Montpelier .

Leiderschap

De voorzitter van de Tweede Kamer zit de Tweede Kamer voor. De voorzitter wordt door de Australische stemming gekozen door het voltallige Huis . Als er slechts één kandidaat is, wordt de verkiezing meestal gehouden door middel van stemmen. Naast het voorzitterschap van het lichaam, controleert de spreker de commissieopdrachten en de stroom van wetgeving. Andere leiders van het Huis, zoals de meerderheids- en minderheidsleiders en zwepen , worden gekozen door hun respectievelijke partijpartijen in verhouding tot de sterkte van hun partij in de kamer. Er zijn drie partijen in het Vermont House; de Democratische Caucus die momenteel in de meerderheid is, en de Republikeinse en Progressieve Caucus, die momenteel elk in de minderheid zijn. Onafhankelijke leden van het Huis kunnen ervoor kiezen om met een partij of helemaal geen partij te stemmen.

Op 6 januari 2021 werd Jill Krowinski ( D - Burlington ) beëdigd als voorzitter van het Huis. De progressieve minderheidsleider was de progressieve Robin Chesnut-Tangerman van het district Rutland-Bennington. De griffier is BetsyAnn Wrask.

huidig ​​leiderschap

Positie Naam Partij Residentie Wijk
Voorzitter Jill Krowinski democratisch Burlington Chittenden-6-3
Meerderheidsleider Emily Long democratisch Newfane Windham-5
Assistent meerderheidsleider (Whip) Mike McCarthy democratisch St. Albans Stad Franklin 3-1
Minderheidsleider Patricia McCoy Republikeins gevogelte Rutland-1
Assistent minderheidsleider (Whip) Rob LaClair Republikeins Barre Town Washington-2
Progressieve leider Selene Colburn Progressief Burlington Chittenden 6-4
Assistent Progressief Leider (Whip) Emma Mulvaney-Stanak Progressief Burlington Chittenden 6-2

Samenstelling

Eind 2012 Begin 2013 Eind 2014 2015-2016 2017-2018 2019-2020 Begin 2021
Verbondenheid Totaal
democratisch Progressief Onafhankelijk Republikeins Vrijgekomen
94 5 3 47 150 0
96 5 4 44 149 1
45 150 0
85 6 6 53 150 0
83 7 7 53 150 0
95 7 5 43 150 0
92 7 5 46 150 0
Laatste stemaandeel
69,3%
30,7%

Leden

Wijk Vertegenwoordiger Partij Residentie eerst gekozen
Addison-1 Amy Sheldon dem Middlebury 2014
Robin Scheu dem Middlebury 2016
Addison-2 Peter Conlon dem Cornwall 2016
Addison-3 Matt Birong dem Vergennes 2018
Diane Lanpher dem Vergennes 2008
Addison-4 Mari Cordes Dem/Prog Lincoln 2018
Caleb Elder dem Starksboro 2018
Addison-5 Harvey Smith vertegenwoordiger New Haven 2010
Addison-Rutland-1 Terry Norris Indiaas Shoreham 2018↑
Bennington-1 Nelson Brownell dem Pownal 2002
Bennington-2-1 Timothy Corcoran II dem Bennington 2002
Dane Whitman dem Bennington 2020
Bennington-2-2 Mary A. Morrissey vertegenwoordiger Bennington 1996
Michael Nigro dem Bennington 2020
Bennington-3 Seth Bongartz dem Shaftsbury 2020
Bennington-4 Cynthia Browning dem Arlington 2006
Kathleen James dem Manchester 2018
Bennington-Rutland-1 Linda Joy Sullivan Dem/Rep Dorset 2016
Caledonië-1 Marcia Martel vertegenwoordiger Waterford 2014
Caledonië-2 Chip Troiano dem East Hardwick 2014
Caledonië-3 Scott Beck vertegenwoordiger St. Johnsbury 2014
Scott Campbell dem St. Johnsbury 2018
Caledonië-4 Martha Feltus vertegenwoordiger Lyndonville 2012
Patrick Seymour vertegenwoordiger Sutton 2018
Caledonië-Washington-1 Henry Pearl dem Danville 2020
Chittenden-1 Jana Brown dem Richmond 2020
Chittenden-2 Erin Brady dem Williston 2020
Jim McCullough dem Williston 2002
Chittenden-3 Trevor Eekhoorn dem onder de helling 2016
George Till dem Jericho 2008
Chittenden-4-1 Mike Yantachka dem Charlotte 2010
Chittenden-4-2 Bill Lippert dem Hinesburg 1992
Chittenden-5-1 Kate Webb dem Shelburne 2008
Chittenden-5-2 Jessica Brumsted dem Shelburne 2016
Chittenden-6-1 Carol Ode dem Burlington 2016
Robert Hooper dem Burlington 2018
Chittenden-6-2 Emma Mulvaney-Stanak Prog/Dem Burlington 2020
Chittenden-6-3 Jill Krowinski dem Burlington 2012↑
Curtis McCormack dem Burlington 2012
Chittenden-6-4 Brian Cina Prog/Dem Burlington 2016
Selene Colburn Prog/Dem Burlington 2016
Chittenden-6-5 Tiff Bluemle dem Burlington 2020
Gabrielle Stebbins dem Burlington 2020
Chittenden-6-6 Barbara Rachelson Dem/Prog Burlington 2012
Chittenden-6-7 Hal Colston dem Winooski 2008
Taylor Klein Prog/Dem Winooski 2020
Chittenden-7-1 Martin LaLonde dem South Burlington 2014
Chittenden-7-2 Ann Pugh dem South Burlington 1992
Chittenden-7-3 John Killacky dem South Burlington 2002
Chittenden-7-4 Maida Townsend dem South Burlington 2012
Chittenden-8-1 Marybeth Redmond dem Essex Town 2018
Tanya Vyhovsky Prog/Dem Essex Town 2020
Chittenden-8-2 Karen Dolan dem Essex Junction 2020
Lori Houghton dem Essex Junction 2016
Chittenden-8-3 Alyssa Zwart dem Westford 2020
Chittenden-9-1 Seth Chase dem Colchester 2018
Curt Taylor dem Colchester 2016
Chittenden-9-2 Sarita Austin dem Colchester 2018
Patrick Brennan vertegenwoordiger Colchester 2002
Chittenden-10 Chris Mattos vertegenwoordiger Milton 2017↑
John Palasik vertegenwoordiger Milton 2018
Essex-Caledonië Terri Lynn Williams vertegenwoordiger Verdrag 2020
Essex-Caledonië-Orleans Paul Lefebvre Indiaas Eilandvijver 2014
Franklin-1 Carl Rosenquist vertegenwoordiger Georgië 2016
Franklin-2 Barbara Murphy Indiaas Fairfax 2014
Franklin-3-1 Mike McCarthy dem St. Albans Stad 2018
Casey Toof vertegenwoordiger St. Albans Stad 2018
Franklin-3-2 Eileen Dickinson Rep/Dem St. Albans Stad 2008
Franklin-4 Robert Norris vertegenwoordiger Swanton 2020
Brian K. Savage Rep/Dem Swanton 2008
Franklin-5 Paul Martin vertegenwoordiger Berkshire 2020
Lisa Hango vertegenwoordiger Berkshire 2019↑
Franklin-6 James Grégoire Rep/Dem Fairfield 2018
Franklin-7 Felisha Leffler vertegenwoordiger Enosburg-watervallen 2018
Grand Isle-Chittenden Leland Morgan vertegenwoordiger West Milton 2016
Michael Morgan vertegenwoordiger West Milton 2020
Lamoille-1 Heidi Scheuermann vertegenwoordiger Stowe 2006
Lamoille-2 Kate Donnally dem Wolcott 2020
Daniel Noyes dem Wolcott 2016
Lamoille-3 Lucy Rogers dem Cambridge 2018
Lamoille-Washington Avram Patt dem Worcester 2018
David Yacovone dem Morrisville 2016
Oranje-1 Samantha Lefebvre vertegenwoordiger Korinthe 2020
Rodney Graham vertegenwoordiger Williamstown 2014
Oranje-2 Sarah Copeland-Hanzas dem Bradford 2004
Oranje-Caledonië Joseph Parsons dem Wells River 2020
Orange-Washington-Addison Jay Hooper dem Brookfield 2016
Larry Satcowitz dem Brookfield 2020
Orleans-1 Lynn Batchelor vertegenwoordiger Derby-lijn 2010
Brian Smith Rep/Dem Derby 2016
Orléans-2 Michael Marcotte Rep/Dem Newport Town 2004
Woodman-pagina Rep/Dem Newport City 2018
Orleans-Caledonië Vicki Strong vertegenwoordiger Irasburg 2010
Katherine Sims dem West Glover 2020
Orleans-Lamoille Mark Higley Rep/Dem Lowell 2008
Rutland-Bennington Sally Achey vertegenwoordiger Middletown Springs 2020
Rutland-1 Patricia McCoy vertegenwoordiger gevogelte 2014
Rutland-2 Tom Burditt vertegenwoordiger West Rutland 2010
Arthur Peterson vertegenwoordiger Clarendon 2020
Rutland-3 Bill Canfield vertegenwoordiger Fair Haven 2004
Robert Helm vertegenwoordiger Fair Haven 1990
Rutland-4 Thomas Terenzini vertegenwoordiger Rutland Town 2012
Rutland-5-1 Peter Fagan vertegenwoordiger Rutland City 2008
Rutland-5-2 Lawrence Cupoli vertegenwoordiger Rutland City 2012
Rutland-5-3 Mary Howard dem Rutland City 2016
Rutland-5-4 William Notte dem Rutland City 2018
Rutland-6 Stephanie Jerome dem Brandon 2018
Butch Shaw Rep/Dem Pittsford 2010
Rutland-Windsor-1 Jim Harrison Rep/Dem Mendon 2017↑
Rutland-Windsor-2 Logan Nicoll dem Ludlow 2006
Washington-1 Anne Donahue vertegenwoordiger Northfield 2002
Kenneth Goslant vertegenwoordiger Berlijn 2020
Washington-2 Robert LaClair vertegenwoordiger Barre Town 2014
Francis McFaun vertegenwoordiger Barre Town 2004
Washington-3 Peter Anthony dem Barre City 2018
Tommy Walz dem Barre City 2014
Washington-4 Mary Hooper dem Montpelier 2008
Warren Kitzmiller dem Montpelier 2000
Washington-5 Kimberly Jessup dem middenseks 2016
Washington-6 Janet Ancel dem Calais 2004
Washington-7 Maxine Grad dem Moretown 2000
Kari Dolan dem Waitsfield 2018
Washington-Chittenden Tom Stevens dem Waterbury 2008
Theresa Wood dem Waterbury 2015↑
Windham-1 Sara Coffey dem Guilford 2018
Windham-2-1 Emilie Kornheiser Dem/Prog Brattleboro 2018
Windham-2-2 Mollie Burke Prog/Dem Brattleboro 2008
Windham-2-3 Tristan Toleno dem Brattleboro 2012
Windham-3 Caroline Patrijs dem Windham 1998
Leslie Goldman dem Bellows Falls 2020
Windham-4 Michelle Bos-Lun dem Dummerston 2020
Mike Mrowicki dem Putney 2008
Windham-5 Emily Long dem Newfane 2014
Windham-6 John Gannon dem Wilmington 2016
Windham-Bennington Laura Sibilia Indiaas Dover 2014
Windham-Bennington-Windsor Kelly Pyjala Indiaas Zuid-Londonderry 2017↑
Windsor-1 John Bartholomeus dem Hartland 2010
Elizabeth Burrows Dem/Prog Hartland 2020
Windsor-2 John Arrison dem Perkinsville 2020
Windsor-3-1 Thomas Bock dem Chester 2016
Windsor-3-2 Alice Emmons dem Springfield 1982
Kristi Morris dem Springfield 2019↑
Windsor-4-1 Heather Surprenant Prog/Dem Barnard 2020
Windsor-4-2 Kevin "Coach" Christie dem Hartford 2010
Rebecca White dem Hartford 2014
Windsor-5 Charlie Kimbell dem Woodstock 2016
Windsor-Oranje-1 John O'Brien dem Tunbridge 2018
Windsor-Oranje-2 Timothy Briglin dem Thetford Center 2014
Jim Masland dem Thetford Center 1998
Windsor-Rutland Kirk White Dem/Prog Rochester 2020
  • ↑: Lid was oorspronkelijk benoemd

Eerdere opmerkelijke leden

Bijna alle gouverneurs van de staat en de meeste van zijn Amerikaanse vertegenwoordigers en Amerikaanse senatoren waren de eerste leden van dit huis. Andere prominente leden zijn onder meer:

Activiteiten

Het huis komt meestal van dinsdag tot en met vrijdag samen tijdens de sessie.

Zie ook

Referenties